Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
Boys Under 09 Div 1 7Aside
Date: 9/9,9/10,9/16,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/28,11/4,11/5,11/10,11/11,11/12,11/15,11/18,12/2,1/6,1/7,1/20,1/27,1/28,2/3,2/4,2/10,2/17,2/24,2/25,3/3,3/4,3/10,3/11,3/17
Venue: McGilvra
Preston Park
60 Acres
Ballinger Playfield
Harbor Heights Elementary
TBD
WPFC Soccer Complex
Karl Grosch Field at Steel Lake
Whitman MS
Ridgecrest Elementary School
Woodinville Sports Field
Marymoor Park
Redmond High School
Jefferson Playfield
Brackets: All Brackets

Boys Under 09 Div 2 7Aside
Date: 9/9,9/10,9/16,9/23,9/30,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/18,11/19,12/2,1/6,1/20,1/21,1/27,1/28,2/3,2/4,2/10,2/24,2/25,3/3,3/4,3/10,3/11,3/17,3/18
Venue: Ballinger Playfield
Preston Park
Ridgecrest Elementary School
Mill Creek Sportsplex
Karl Grosch Field at Steel Lake
Starfire Sports Complex
WPFC Soccer Complex
60 Acres
Walter E. Hall
McGilvra
Harbor Heights Elementary
Woodinville Sports Field
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Gig Harbor High School
Sacajawea Middle School
Whitman MS
Starfire Complex
Game Farm Park
Sehmel 1
Cavelero Mid High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 09 Div 3 7Aside
Date: 9/9,9/16,9/23,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/21,10/28,11/4,11/5,11/11,11/12,11/18,11/19,12/2,12/3,1/6,1/13,1/14,1/20,1/21,1/27,1/28,2/3,2/4,2/10,2/11,2/17,2/24,3/3,3/4,3/10,3/11,3/17,3/18,4/14
Venue: 60 Acres
Walter E. Hall
Woodinville Sports Field
Game Farm Park
Skagit River Park
TBD
Silverdale Stadium
Ballinger Playfield
Anderson Hill Fields
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Marymoor Park
Redmond High School
Karl Grosch Field at Steel Lake
Silverdale Stadium 7v7 A
Kasch Park Sports Complex
Silverdale Stadium 7v7 B
Cavelero Mid High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Div 1 7Aside
Date: 9/9,9/16,9/23,9/30,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/11,11/12,11/18,11/19,12/2,12/3,1/13,1/20,1/21,1/27,1/28,2/3,2/9,2/10,2/23,2/24,3/3,3/4,3/9,3/10,3/11
Venue: McGilvra
Starfire Complex
WPFC Soccer Complex
60 Acres
Walter E. Hall
Woodinville Sports Field
Ridgecrest Elementary School
Starfire Sports Complex
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Redmond High School
Marymoor Park
Karl Grosch Field at Steel Lake
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Div 2 7Aside
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/11,11/18,12/2,12/3,1/13,1/20,1/21,1/27,1/28,2/3,2/4,2/10,2/23,2/24,2/25,3/3,3/4,3/10,3/11
Venue: Karl Grosch Field at Steel Lake
Ballinger Playfield
Stocker Fields
60 Acres
McGilvra
Silverdale Stadium
Skagit River Park
Preston Park
WPFC Soccer Complex
Ridgetop Junior High
Jefferson Playfield
Woodinville Sports Field
Lynnwood High School
Marymoor Park
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Meadowdale High School
Ridgecrest Elementary School
Snohomish High School
Silverdale Stadium 7v7 A
Cavelero Mid High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Div 3 7Aside
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/30,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,11/4,11/11,11/18,1/6,1/13,1/20,1/27,1/28,2/3,2/4,2/10,2/11,2/24,2/25,3/2,3/3,3/4,3/10,3/11,3/17
Venue: Harbor Heights Elementary
Starfire Sports Complex
Whitman MS
McGilvra
Preston Park
Woodinville Sports Field
60 Acres
Ridgecrest Elementary School
Sozo 11
Game Farm Park
TBD
Marymoor Park
Sehmel 2
Sehmel 1
Gig Harbor High School
Hazen High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Div 4 7Aside
Date: 9/9,9/10,9/16,9/23,9/24,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/11,11/18,11/19,12/2,12/3,1/6,1/20,1/27,1/28,2/3,2/10,2/11,2/24,2/25,3/3,3/4,3/10,3/11,3/17,3/18
Venue: Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Karl Grosch Field at Steel Lake
Starfire Sports Complex
152nd Street Complex
TBD
WPFC Soccer Complex
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Petrovitsky Park
Skagit River Park
Walter E. Hall
Sozo 11
Capital High School Turf
Starfire Complex
Kasch Park Sports Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Div 5 7Aside
Date: 9/9,9/16,9/23,9/30,10/7,10/8,10/14,10/21,10/28,10/29,11/4,11/11,11/18,11/19,12/2,1/6,1/14,1/20,1/21,1/27,2/3,2/10,2/11,2/18,2/24,3/3,3/10,3/11,3/17
Venue: Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
TBD
WPFC Soccer Complex
Walter E. Hall
Woodinville Sports Field
60 Acres
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Starfire Sports Complex
Marymoor Park
152nd Street Complex
Starfire Complex
Karl Grosch Field at Steel Lake
Capital High School Turf
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Div 6 7Aside
Date: 9/9,9/16,9/23,9/30,10/7,10/14,10/21,10/28,11/4,11/11,11/18,12/2,1/6,1/7,1/13,1/20,1/21,1/27,1/28,2/3,2/10,2/24,3/3,3/10,3/17
Venue: Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Harbor Heights Elementary
TBD
60 Acres
Preston Park
Stocker Fields
Karl Grosch Field at Steel Lake
Starfire Sports Complex
Gig Harbor High School
152nd Street Complex
Sehmel 2
Capital High School Turf
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Kasch Park Sports Complex
Marymoor Park
Starfire Complex
Cavelero Mid High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Div 1 9Aside
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,11/3,11/4,11/11,11/12,11/18,11/19,12/2,12/3,12/9,1/6,1/20,1/27,1/28,2/3,2/4,2/10,2/11,2/24,2/25,3/2,3/3,3/4,3/9,3/10,3/11,3/17,3/18
Venue: Preston Park
Starfire Complex
TBD
60 Acres
Woodinville Sports Field
WPFC Soccer Complex
Ballinger Playfield
Petrovitsky Park
Jefferson Playfield
Marymoor Park
Van Asselt Elementary
Redmond High School
Karl Grosch Field at Steel Lake
Van Asselt Play Field
Juanita High School
Starfire Sports Complex
Meadowdale High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Div 2 9Aside
Date: 9/9,9/10,9/16,9/23,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/11,11/12,11/18,12/1,12/2,12/9,12/10,1/6,1/20,1/21,1/27,2/3,2/4,2/10,2/11,2/24,2/25,3/3,3/4,3/10,3/11,3/17,3/18
Venue: Karl Grosch Field at Steel Lake
Silverdale Stadium
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
WPFC Soccer Complex
Harbor Ridge Middle School
Jefferson Park Plateau
Preston Park
Bombing Range Sports Complex
Goodman MS
Walter E. Hall
Jefferson Playfield
Van Asselt Elementary
Starfire Sports Complex
Petrovitsky Park
Woodinville Sports Field
Hazen High School
Desert Hills MS
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Cavelero Mid High School
Meadowdale High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Div 3 9Aside
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/28,11/4,11/5,11/11,11/12,11/18,11/19,12/3,1/6,1/20,1/21,1/27,2/3,2/10,2/11,2/24,2/25,3/3,3/4,3/10
Venue: Shoreline Center
TBD
Starfire Sports Complex
60 Acres
Ballinger Playfield
Walter E. Hall
Jefferson Park Plateau
Petrovitsky Park
Preston Park
Skagit River Park
Stocker Fields
Starfire Complex
Marymoor Park
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Harbor Ridge Middle School
Woodinville Sports Field
Lynnwood High School
Sedro Woolley High School
Van Asselt Elementary
Jefferson Playfield
Snohomish High School
Cavelero Mid High School
Gig Harbor High School
Van Asselt Play Field
Juanita High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Div 4 9Aside
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/11,11/18,11/19,12/2,12/3,12/9,1/20,1/27,2/3,2/4,2/10,2/11,2/24,3/3,3/4,3/10,3/17,3/18,3/24
Venue: Preston Park
Starfire Sports Complex
WPFC Soccer Complex
Jefferson Park Plateau
Woodinville Sports Field
60 Acres
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Shoreline Center
Jefferson Playfield
Marymoor Park
Van Asselt Elementary
Redmond High School
TBD
Starfire Complex
Capital High School Turf
Pending Availability 1
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Div 5 9Aside
Date: 9/9,9/16,9/23,9/30,10/7,10/8,10/14,10/21,10/28,11/4,11/11,11/12,11/18,12/2,12/3,1/6,1/13,1/20,1/27,2/3,2/10,2/24,3/3,3/10
Venue: 60 Acres
Goodman MS
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Starfire Sports Complex
Karl Grosch Field at Steel Lake
Silverdale Stadium
TBD
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Harbor Ridge Middle School
Walter E. Hall
Olympic HS
Marymoor Park
Starfire Complex
Gig Harbor High School
Mill Creek Sportsplex
Capital High School Turf
Juanita High School
Redmond High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Div 1 9Aside
Date: 9/9,9/16,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/22,10/28,10/29,11/4,11/11,11/12,11/18,12/2,12/3,1/6,1/7,1/13,1/20,1/21,1/27,2/3,2/10,2/11,2/24,3/2,3/3,3/4,3/9,3/10,3/11,3/17,3/18
Venue: Jefferson Park Plateau
Karl Grosch Field at Steel Lake
Preston Park
Ridgetop Junior High
60 Acres
Ballinger Playfield
Sozo 11
Bombing Range Sports Complex
Woodinville Sports Field
Silverdale Stadium
Marymoor Park
Van Asselt Elementary
Jefferson Playfield
Chiawana HS
Desert Hills MS
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Div 2 9Aside
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/18,11/19,12/2,12/3,1/13,1/20,1/21,1/27,1/28,2/3,2/10,2/11,2/24,2/25,3/3,3/4,3/11
Venue: Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Gig Harbor High School
Phillips 66 Soccer Park
Starfire Complex
60 Acres
Jefferson Park Plateau
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
WPFC Soccer Complex
Ballinger Playfield
Starfire Sports Complex
Walter E. Hall
Van Asselt Elementary
Marymoor Park
Jefferson Playfield
Goodman MS
Lynnwood High School
Redmond High School
Petrovitsky Park
Cavelero Mid High School
Harbor Ridge Middle School
Capital High School Turf
Woodinville Sports Field
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Div 3 9Aside
Date: 9/9,9/10,9/16,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/18,11/19,12/2,12/9,1/6,1/20,1/27,1/28,2/3,2/4,2/10,2/24,3/3,3/10,3/11,3/17,3/18
Venue: Shoreline Center
Starfire Complex
Skagit River Park
Game Farm Park
WPFC Soccer Complex
Preston Park
Jefferson Park Plateau
Starfire Sports Complex
60 Acres
Ballinger Playfield
Marymoor Park
Van Asselt Elementary
Petrovitsky Park
Lynnwood High School
Jefferson Playfield
Woodinville Sports Field
Juanita High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Div 4 9Aside
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/18,11/19,12/2,12/3,1/6,1/20,1/21,1/27,2/3,2/10,2/11,2/24,2/25,3/3,3/4,3/10,3/11,3/17,3/18,3/24
Venue: Goodman MS
Preston Park
Starfire Sports Complex
Karl Grosch Field at Steel Lake
60 Acres
Bombing Range Sports Complex
Sozo 11
Phillips 66 Soccer Park
Petrovitsky Park
Harbor Ridge Middle School
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Woodinville Sports Field
Gig Harbor High School
Stocker Fields
TBD
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Marymoor Park
Redmond High School
Snohomish High School
Hazen High School
Capital High School Turf
Desert Hills MS
Cavelero Mid High School
Meadowdale High School
152nd Street Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Div 1
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/11,11/12,11/18,11/19,12/2,12/3,1/6,1/20,1/21,1/27,1/28,2/3,2/4,2/10,2/11,2/24,2/25,3/3,3/4,3/10,3/11,3/17,3/18
Venue: Preston Park
WPFC Soccer Complex
Silverdale Stadium
Redmond High School
60 Acres
Ridgetop Junior High
Twin Ponds
Marymoor Park
Southridge SC
Starfire Complex
Rd. 36
Starfire Sports Complex
Spokane Shadow Soccer Complex
Grasslawn Park
Georgetown
Grass Lawn Park
Kellogg MS
Anderson Hill Fields
Magnuson Park fields
Hartman Park
Spokane Falls Community College
Chiawana HS
Sedro Woolley High School
Dwight Merkel Sports Complex
Loyal Heights
Shoreline Center
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Columbia Basin College
Lower Woodland
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Div 2
Date: 9/9,9/15,9/16,9/23,9/24,9/30,10/7,10/14,10/15,10/21,10/28,10/29,11/4,11/11,11/18,11/19,12/2,1/20,1/21,1/27,1/28,2/3,2/10,2/11,2/24,2/25,3/3,3/10,3/11,3/17,3/18
Venue: 60 Acres
Addams (Summit)
Starfire Sports Complex
Preston Park
Meadowdale High School
Skagit River Park
Regional Athletic Complex
Starfire Complex
Miller
Northshore Junior High School
Roosevelt HS
Grasslawn Park
Sedro Woolley High School
Edmonds Community College
Genesee Park and Playfield
Marymoor Park
Twin Ponds
Bellevue College
Inglemoor High School
Silverdale Stadium
Bothell High School
North Creek 4
Georgetown
Grass Lawn Park
Renton Memorial Stadium
Shoreline Center
Capital High School Turf
Valley RidgePark
TBD
Einstein MS
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Tumwater HS Stadium
Anderson Hill Fields
Canyon Park Junior High
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Div 3
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/18,11/19,12/2,1/13,1/20,1/21,1/27,2/3,2/10,2/11,2/24,3/3,3/10,3/11,3/17,3/18,3/25,4/22
Venue: Phillips 66 Soccer Park
Sehmel
Archbishop Murphy High School
Preston Park
Sacajawea Middle School
Sozo 11
Gig Harbor High School
Spokane Shadow Soccer Complex
WPFC Soccer Complex
Edmonds Community College
Saghalie Middle School
Walter E. Hall
North Creek 4
Bothell High School
Kasch Park Sports Complex
North Creek 2
Peninsula High School
Bellevue College
Cavelero Mid High School
Civic Field Stadium
Meadowdale High School
Bellingham High
Lynnwood High School
Karl Grosch Field at Steel Lake
North Creek 1
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Div 4
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/18,11/19,12/2,12/3,1/6,1/13,1/20,1/27,1/28,2/3,2/10,2/17,2/24,3/3,3/4,3/10,3/17,3/18
Venue: Phillips 66 Soccer Park
Regional Athletic Complex
Starfire Sports Complex
Grasslawn Park
Silverdale Stadium
Stocker Fields
Marymoor Park
Snohomish High School
Pending Availability
Grass Lawn Park
Hartman Park
Capital High School Turf
Renton Memorial Stadium
Tumwater HS Stadium
Valley RidgePark
Civic Field Stadium
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Starfire Complex
Anderson Hill Fields
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Div 1
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/30,10/1,10/6,10/7,10/14,10/15,10/21,10/28,10/29,11/4,11/10,11/11,11/12,11/18,12/3,12/9,1/6,1/20,1/21,1/27,1/28,2/3,2/4,2/10,2/11,2/17,2/24,2/25,3/3,3/4,3/9,3/10,3/11,3/17,3/18
Venue: Regional Athletic Complex
Skagit River Park
Roosevelt HS
Phillips 66 Soccer Park
Spokane Shadow Soccer Complex
TBD
WPFC Soccer Complex
Civic Field Stadium
Grasslawn Park
North Creek 2
Rd. 36
Northshore Junior High School
Lynnwood High School
Starfire Sports Complex
Pending Availability
Meadowdale High School
Sozo 11
Twin Ponds
Inglemoor High School
Mt Vernon High School
Southridge SC
Shorewood
Starfire Complex
Marymoor Park
Magnuson
Capital High School Turf
Ingersoll Stadium
Addams (Summit)
Edmonds Community College
Dwight Merkel Sports Complex
Ingraham High School
Chiawana HS
Georgetown
North Creek 4
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Columbia Basin College
Genesee Park and Playfield
Canyon Park Junior High
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Div 2
Date: 9/9,9/15,9/16,9/23,9/30,10/7,10/14,10/21,10/28,10/29,11/3,11/4,11/5,11/11,11/12,11/18,12/2,12/3,12/9,12/10,1/6,1/20,1/21,1/27,1/28,2/3,2/10,2/11,2/23,2/24,3/3,3/9,3/10,3/11,3/17,3/18
Venue: Addams (Summit)
Preston Park
Starfire Sports Complex
Game Farm Park
Gig Harbor High School
Saghalie Middle School
Grasslawn Park
Twin Ponds
Marymoor Park
Lower Woodland
60 Acres
Sacajawea Middle School
Kellogg MS
Miller
Peninsula High School
Petrovitsky Park
Valley RidgePark
Hartman Park
Genesee Park and Playfield
Hazen High School
Redmond High School
Sehmel turf
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Div 3
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/18,11/19,12/2,12/9,1/13,1/20,1/27,1/28,2/3,2/10,2/11,2/24,2/25,3/3,3/4,3/9,3/10,3/11,3/17,3/18
Venue: North Creek 1
Preston Park
TBD
Rd. 36
Skagit River Park
WPFC Soccer Complex
60 Acres
North Creek 2
Petrovitsky Park
Phillips 66 Soccer Park
Marymoor Park
Southridge SC
Edmonds Community College
Starfire Complex
Valley RidgePark
Sedro Woolley High School
Grasslawn Park
Columbia Basin College
Bellevue College
Inglemoor High School
Newport Hills Park
Hartman Park
Lynnwood High School
Starfire Sports Complex
Sozo 11
Bellingham High
Game Farm Park
Grass Lawn Park
Canyon Park Junior High
Civic Field Stadium
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Div 4
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/22,9/23,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/18,12/2,1/6,1/13,1/20,1/21,1/27,1/28,2/3,2/4,2/10,2/11,2/24,2/25,3/3,3/4,3/10,3/11,3/17,3/18
Venue: Regional Athletic Complex
Saghalie Middle School
Petrovitsky Park
Stocker Fields
Archbishop Murphy High School
Sozo 11
Spokane Shadow Soccer Complex
Starfire Sports Complex
Kasch Park Sports Complex
TBD
Starfire Complex
152nd Street Complex
Snohomish High School
Ingersoll Stadium
Todd Beamer
Valley RidgePark
Chiawana HS
Capital High School Turf
Pending Availability
Tumwater HS Stadium
Dwight Merkel Sports Complex
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 Div 1
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/17,11/18,11/19,12/2,12/3
Venue: Phillips 66 Soccer Park
Einstein MS
Shorewood
Starfire Sports Complex
Kasch Park Sports Complex
Preston Park
WPFC Soccer Complex
Civic Field Stadium
Genesee Park and Playfield
Jefferson Park Plateau
Lynnwood High School
Roosevelt HS
Whatcom Community College
Archbishop Murphy High School
Meadowdale High School
TBD
Edmonds Community College
Jefferson Playfield
Petrovitsky Park
Lincoln Field (Everett HS)
Renton Memorial Stadium
Mt Vernon High School
Shorecrest HS
Inglemoor High School
Hazen High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 Div 2
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/22,10/27,10/28,10/29,11/4,11/5,11/10,11/11,11/12,11/18,11/19,12/1,12/2,12/3
Venue: Harmony Sports Complex
60 Acres
Stocker Fields
Preston Park
Starfire Sports Complex
WPFC Soccer Complex
Lynnwood High School
Saghalie Middle School
Starfire Complex
Marymoor Park
Meadowdale High School
Edmonds Community College
Snohomish High School
Valley View MS
Grasslawn Park
Redmond High School
Sacajawea Middle School
Bothell High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 Div 3
Date: 9/10,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/18,11/19,12/2,12/3,12/9,12/10
Venue: Gig Harbor High School
Southridge SC
Starfire Sports Complex
Harmony Sports Complex
Sozo 11
Magnuson
Genesee Park and Playfield
Regional Athletic Complex
Spokane Shadow Soccer Complex
Rd. 36
Jefferson Park Plateau
Valley RidgePark
Columbia Basin College
Starfire Complex
Twin Ponds
Magnuson Park fields
Ingersoll Stadium
Roosevelt HS
Jefferson Playfield
TBD
Capital High School Turf
Kiggins Bowl
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 Div 4
Date: 9/9,9/10,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/12,11/18,11/19,12/2,12/3,12/9,12/10
Venue: Petrovitsky Park
First Creek Middle School
Phillips 66 Soccer Park
60 Acres
Archbishop Murphy High School
Spokane Shadow Soccer Complex
Preston Park
Lynnwood High School
Kentridge
Marymoor Park
Meadowdale High School
Whatcom Community College
Cavelero Mid High School
Tambark Park
Edmonds Community College
Kasch Park
Canyon Park Junior High
Grasslawn Park
Civic Field Stadium
Baker Middle School
Kasch Park Sports Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 Div 5
Date: 9/9,9/10,9/17,9/23,9/24,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/5,11/11,11/12,11/19,12/3
Venue: Skagit River Park
Regional Athletic Complex
Saghalie Middle School
WPFC Soccer Complex
Silverdale Stadium
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Preston Park
Marymoor Park
Anderson Hill Fields
Sedro Woolley High School
Sacajawea Middle School
Grasslawn Park
Ingersoll Stadium
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 7V2
Date: 12/16,12/17,1/7
Venue: Starfire Sports Complex
WPFC Soccer Complex
Lynnwood High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 8th G Spring
Date: 3/11,3/17,3/18,3/24,3/25,4/6,4/7,4/8,4/14
Venue: Archbishop Murphy High School
TBD
Anderson Hill Fields
Preston Park
Grasslawn Park
Tumwater HS Stadium
Regional Athletic Complex
Petrovitsky Park
Shorewood
WPFC Soccer Complex
Capital High School Turf
Grass Lawn Park
Twin Ponds
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 Div 1
Date: 9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/27,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/17,11/18,11/19,12/1,12/3
Venue: Lynnwood High School
Shorecrest HS
Starfire Sports Complex
60 Acres
Bobby Morris Field (at Cal Anderson Park)
Meadowdale High School
WPFC Soccer Complex
Marymoor Park
Magnuson Park fields
Shorewood
Spokane Shadow Soccer Complex
Inglemoor High School
North Creek 4
Jefferson Playfield
Petrovitsky Park
Canyon Park Junior High
Lake Washington High School
Edmonds Community College
Washington Park
Woodinville Sports Field
Miller
Grasslawn Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 Div 2
Date: 9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/20,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/10,11/11,11/12,11/18,11/19,12/2,12/3,12/10,12/13
Venue: Preston Park
Stocker Fields
TBD
Starfire Sports Complex
Southridge SC
60 Acres
Tambark Park
Marymoor Park
Phillips 66 Soccer Park
Starfire Complex
Kasch Park Sports Complex
Walter E. Hall
Rd. 36
Archbishop Murphy High School
Valley View MS
Whatcom Community College
Snohomish High School
Columbia Basin College
Redmond High School
Grasslawn Park
Valley RidgePark
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 Div 3
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/19,11/25,12/2,12/3,12/10
Venue: Saghalie Middle School
First Creek Middle School
Game Farm Park
Shorewood
Regional Athletic Complex
Sacajawea Middle School
Sozo 11
TBD
Lynnwood High School
Shorecrest HS
Auburn Mt View HS
Harmony Sports Complex
Meadowdale High School
Edmonds Community College
Jefferson Playfield
Miller Community Center
Canyon Park Junior High
Loyal Heights
Auburn Memorial Stadium (turf)
Baker Middle School
Georgetown
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 Div 4
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/20,9/23,9/24,9/26,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/3,11/4,11/5,11/11,11/12,11/18,11/19,12/2,12/3,12/12
Venue: 60 Acres
Sehmel
WPFC Soccer Complex
Harmony Sports Complex
Preston Park
Gig Harbor High School
Marymoor Park
Starfire Sports Complex
Spokane Shadow Soccer Complex
Peninsula High School
Valley RidgePark
Starfire Complex
Redmond High School
Hazen High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 Div 5
Date: 9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/12,11/18,11/19,12/3,12/10
Venue: Archbishop Murphy High School
Regional Athletic Complex
Saghalie Middle School
Skagit River Park
Phillips 66 Soccer Park
Silverdale Stadium
Civic Field Stadium
Walter E. Hall
Stocker Fields
Cavelero Mid High School
Sacajawea Middle School
Lincoln Field (Everett HS)
Snohomish High School
Centennial MS
Anderson Hill Fields
Todd Beamer
Ingersoll Stadium
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 7V2
Date: 12/15,12/17,2/12
Venue: Loyal Heights
Game Farm Park
Archbishop Murphy High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 Div 1
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/22,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/27,10/29,11/3,11/4,11/5,11/11,11/12,11/18,11/19,11/25,12/2,12/3,12/16,12/17
Venue: Shorewood
Lynnwood High School
Edmonds Community College
Starfire Sports Complex
60 Acres
Kasch Park Sports Complex
Preston Park
Nathan Hale Stadium
Spokane Shadow Soccer Complex
Meadowdale High School
Shorecrest HS
Starfire Complex
Archbishop Murphy High School
WPFC Soccer Complex
Marymoor Park
Tambark Park
Inglemoor High School
Redmond High School
Dwight Merkel Sports Complex
Grasslawn Park
Sozo 11
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 Div 2
Date: 9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/22,10/27,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/17,11/19,12/2,12/3,12/10
Venue: Preston Park
Roosevelt HS
Stocker Fields
Phillips 66 Soccer Park
Starfire Complex
WPFC Soccer Complex
Sozo 11
Harmony Sports Complex
Genesee Park and Playfield
Starfire Sports Complex
Valley View MS
Shorecrest HS
Jefferson Playfield
Snohomish High School
Whatcom Community College
Miller Community Center
Valley RidgePark
Lower Woodland
Petrovitsky Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 Div 3
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/20,10/21,10/22,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/17,11/18,11/19,12/2,12/3
Venue: 60 Acres
Silverdale Stadium
Lynnwood High School
Petrovitsky Park
WPFC Soccer Complex
Rd. 36
Shorecrest HS
Spokane Shadow Soccer Complex
Southridge SC
Marymoor Park
Northwest Soccer Park
Kellogg MS
Georgetown
Magnuson
Meadowdale High School
Phillips 66 Soccer Park
Columbia Basin College
Strawberry Fields-Poulsbo
Kentwood Highschool
Woodinville Sports Field
Dwight Merkel Sports Complex
Edmonds Community College
Lower Woodland
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 Div 4
Date: 9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/5,11/11,11/12,11/19,12/2,12/3
Venue: Harmony Sports Complex
Marymoor Park
Stocker Fields
Preston Park
Phillips 66 Soccer Park
Regional Athletic Complex
Skagit River Park
60 Acres
TBD
Valley View MS
Perrigo Community Park
Civic Field Stadium
Ingersoll Stadium
Sedro Woolley High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 7V2
Date: 12/16,1/9
Venue: Shorewood
Lynnwood High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 18 Div 1
Date: 9/10,9/15,9/16,9/17,9/23,9/24,9/29,9/30,10/1,10/14,10/15,10/21,10/22,10/27,10/29,11/4,11/5,11/12,11/15,11/18,11/19,12/1,12/2,12/3,12/5
Venue: Archbishop Murphy High School
Magnuson Park fields
Starfire Sports Complex
WPFC Soccer Complex
Preston Park
Meadowdale High School
Starfire Complex
TBD
Redmond High School
Kasch Park Sports Complex
Pending Availability 1
Marymoor Park
Inglemoor High School
North Creek 4
Woodinville Sports Field
Lincoln Field (Everett HS)
Edmonds Community College
Shorewood
Shorecrest HS
Grasslawn Park
Valley RidgePark
Everett Memorial Stadium
Brackets: All Brackets

Boys Under 18 Div 2
Date: 9/10,9/17,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/15,10/21,10/22,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/18,11/19,12/1,12/2,12/3,12/10
Venue: Game Farm Park
Magnuson Park fields
Silverdale Stadium
Starfire Complex
Petrovitsky Park
Preston Park
WPFC Soccer Complex
Nathan Hale Stadium
Sozo 11
Robinswood Park
Starfire Sports Complex
Jefferson Playfield
Shorewood
Anderson Hill Fields
Auburn Mt View HS
Bellevue College
Kingston High School
Auburn Memorial Stadium (turf)
Brackets: All Brackets

Boys Under 18 Div 3
Date: 9/9,9/10,9/17,9/23,9/24,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/22,10/29,11/5,11/11,11/12,11/19,12/2,12/3,12/10
Venue: Starfire Complex
60 Acres
Gig Harbor High School
Magnuson
Silverdale Stadium
Starfire Sports Complex
Preston Park
Skagit River Park
Roosevelt HS
Saghalie Middle School
Celebration Park
WPFC Soccer Complex
Magnuson Park fields
Marymoor Park
Mount Vernon High School
Shorewood
Todd Beamer
Peninsula High School
Sedro Woolley High School
Shorecrest HS
Anderson Hill Fields
Perrigo Community Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 19 Div 1
Date: 9/9,9/10,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/18,11/19,12/2,12/3,12/9,12/13,12/16,12/17
Venue: Preston Park
60 Acres
Meadowdale High School
WPFC Soccer Complex
Columbia Basin College
Spokane Shadow Soccer Complex
Marymoor Park
Starfire Sports Complex
Lynnwood High School
Roosevelt HS
Miller Community Center
Harmony Sports Complex
Starfire Complex
Rd. 36
Perrigo Community Park
Shorewood
Renton Memorial Stadium
TBD
Canyon Park Junior High
Redmond High School
Shorecrest HS
Dwight Merkel Sports Complex
Capital High School Turf
Brackets: All Brackets

Boys Under 19 Div 2
Date: 9/10,9/16,9/17,9/24,9/30,10/1,10/8,10/12,10/14,10/15,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/12,11/19,12/2,12/3,12/9
Venue: Phillips 66 Soccer Park
Preston Park
Regional Athletic Complex
Starfire Sports Complex
Edmonds Community College
60 Acres
Stocker Fields
Robinswood Park
Marymoor Park
Meadowdale High School
Starfire Complex
Lynnwood High School
Snohomish High School
Valley RidgePark
International School
Civic Field Stadium
TBD
Whatcom Community College
Ingersoll Stadium
Brackets: All Brackets

Boys Under 19 Div 3
Date: 9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/10,11/11,11/12,11/18,11/19,12/2,12/3,12/9
Venue: TBD
WPFC Soccer Complex
Gig Harbor High School
Spokane Shadow Soccer Complex
Phillips 66 Soccer Park
Pending Availability
Harmony Sports Complex
Starfire Sports Complex
Civic Field Stadium
Dwight Merkel Sports Complex
Robinswood Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 09 Div 1 7Aside
Date: 9/9,9/10,9/17,9/30,10/1,10/8,10/14,10/15,10/21,10/28,11/4,11/11,11/12,11/18,12/9,1/7,1/13,1/20,1/27,2/3,2/10,2/17,2/24,2/25,3/3,3/4,3/10,3/11,3/17,3/18
Venue: McGilvra
60 Acres
Preston Park
Woodinville Sports Field
Marymoor Park
WPFC Soccer Complex
Whitman MS
Brackets: All Brackets

Girls Under 09 Div 2 7Aside
Date: 9/9,9/10,9/16,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/11,11/18,12/2,12/3,12/9,12/10,1/6,1/13,1/20,1/27,1/28,2/3,2/10,2/24,3/3,3/4,3/10,3/17
Venue: Karl Grosch Field at Steel Lake
McGilvra
Harbor Heights Elementary
Preston Park
Ridgecrest Elementary School
60 Acres
Walter E. Hall
Gig Harbor High School
Marymoor Park
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Sehmel 1
Starfire Sports Complex
Redmond High School
Cavelero Mid High School
Brackets: All Brackets

Girls Under U9 Div 3 7Aside
Date: 9/10,9/16,9/23,9/24,9/27,9/30,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/28,10/29,11/4,11/5,11/8,11/11,11/12,11/18,11/19,12/2,12/9,12/10,1/6,1/20,1/27,2/3,2/10,2/11,2/18,2/24,2/25,3/3,3/10,3/11,3/17,3/18
Venue: Ballinger Playfield
Starfire Complex
Starfire Sports Complex
Karl Grosch Field at Steel Lake
Doug Allen Fields
WPFC Soccer Complex
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Walter E. Hall
Woodinville Sports Field
Sacajawea Middle School
Preston Park
Petrovitsky Park
Kasch Park Sports Complex
Cavelero Mid High School
Hazen High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 Div 1 7Aside
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/13,10/14,10/15,10/22,10/24,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/17,11/18,11/19,12/2,12/3,12/9,1/7,1/14,1/19,1/20,1/21,1/27,1/28,2/3,2/9,2/10,2/11,2/24,2/25,3/3,3/4,3/10,3/11,3/17,3/18
Venue: Preston Park
Walter E. Hall
60 Acres
Woodinville Sports Field
WPFC Soccer Complex
Sedro Woolley High School
Doug Allen Fields
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
McGilvra
Ridgecrest Elementary School
Marymoor Park
Cavelero Mid High School
Skagit River Park
Meadowdale High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 Div 2 7Aside
Date: 9/9,9/16,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/11,11/12,11/18,12/2,12/10,1/6,1/7,1/13,1/20,1/27,2/3,2/10,2/11,2/24,2/25,3/3,3/4,3/10,3/17,3/18,3/25,3/31
Venue: Preston Park
Starfire Sports Complex
WPFC Soccer Complex
60 Acres
Ballinger Playfield
Harbor Heights Elementary School
Petrovitsky Park
Silverdale Stadium
Woodinville Sports Field
Gig Harbor High School
Anderson Hill Fields
McGilvra
Ridgecrest Elementary School
Anderson Hill Fields 7v7- Upr (G)
Marymoor Park
Pending Availability
152nd Street Complex
Sehmel 2
Silverdale Stadium 7v7 B
Silverdale Stadium 7v7 A
Sozo 11
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 Div 3 7Aside
Date: 9/9,9/16,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/18,12/2,12/3,1/6,1/20,1/27,2/3,2/4,2/10,2/24,2/25,3/3,3/4,3/10,3/11,3/17
Venue: Starfire Complex
Walter E. Hall
60 Acres
Stocker Fields
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Karl Grosch Field at Steel Lake
TBD
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Starfire Sports Complex
Pending Availability
Sozo 11
Woodinville Sports Field
Marymoor Park
Snohomish High School
Capital High School Turf
Cavelero Mid High School
Redmond High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 Div 4 7Aside
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/29,9/30,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/18,12/2,12/9,1/13,1/20,1/21,1/27,1/28,2/3,2/4,2/10,2/11,2/24,2/25,3/3,3/4,3/10,3/11,3/17,3/18
Venue: Ridgetop Junior High
Starfire Sports Complex
Walter E. Hall
Preston Park
Skagit River Park
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Silverdale Stadium
WPFC Soccer Complex
Starfire Complex
Anderson Hill Fields 7v7- Upr (G)
Silverdale Stadium 7v7 B
Cavelero Mid High School
Silverdale Stadium 7v7 A
Kasch Park Sports Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Div 1 9Aside
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/4,10/7,10/8,10/14,10/21,10/22,10/28,11/4,11/5,11/11,11/18,11/19,12/2,12/3,12/9,1/6,1/20,1/27,1/28,2/3,2/4,2/10,2/11,2/24,2/25,3/3,3/4,3/5,3/10,3/11,3/13,3/17,3/18,3/20
Venue: Jefferson Park Plateau
Sedro Woolley High School
Starfire Complex
60 Acres
Preston Park
Karl Grosch Field at Steel Lake
Ballinger Playfield
WPFC Soccer Complex
Skagit River Park
Starfire Sports Complex
Van Asselt Elementary
Woodinville Sports Field
Jefferson Playfield
Marymoor Park
Redmond High School
Van Asselt Play Field
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Div 2 9Aside
Date: 9/9,9/10,9/16,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/18,12/2,12/3,1/6,1/7,1/20,1/21,1/27,1/28,2/3,2/4,2/10,2/11,2/24,2/25,3/3,3/4,3/10,3/11,3/17,3/18
Venue: Ridgetop Junior High
Shoreline Center
Stocker Fields
Preston Park
Harbor Ridge Middle School
Walter E. Hall
Bombing Range Sports Complex
Silverdale Stadium
Jefferson Playfield
WPFC Soccer Complex
Anderson Hill Fields
Snohomish High School
Gig Harbor High School
Van Asselt Elementary
Cavelero Mid High School
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Kasch Park Sports Complex
Desert Hills MS
Whitman MS
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Div 3 9Aside
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/19,9/23,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/18,11/19,11/30,12/2,12/3,1/6,1/13,1/20,1/21,1/27,2/3,2/10,2/11,2/24,2/25,3/3,3/4,3/10,3/11,3/17,3/18,3/23
Venue: Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Jefferson Park Plateau
Stocker Fields
Bombing Range Sports Complex
60 Acres
Karl Grosch Field at Steel Lake
Preston Park
Starfire Complex
Walter E. Hall
Ballinger Playfield
Starfire Sports Complex
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Van Asselt Elementary
Petrovitsky Park
Jefferson Playfield
Lynnwood High School
Marymoor Park
Woodinville Sports Field
Snohomish High School
Capital High School Turf
Cavelero Mid High School
Desert Hills MS
Redmond High School
Hazen High School
Whitman MS
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Div 1 9Aside
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/30,10/7,10/14,10/15,10/20,10/21,10/28,11/4,11/11,11/18,11/19,12/2,12/8,1/6,1/20,1/21,1/27,1/28,2/3,2/4,2/5,2/10,2/11,2/24,2/25,3/3,3/4,3/10,3/11,3/17
Venue: Ballinger Playfield
Jefferson Park Plateau
Shoreline Center
Starfire Complex
Karl Grosch Field at Steel Lake
Preston Park
60 Acres
Petrovitsky Park
WPFC Soccer Complex
Jefferson Playfield
Starfire Sports Complex
Marymoor Park
Lynnwood High School
TBD
Woodinville Sports Field
Van Asselt Elementary
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Div 2 9Aside
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/13,10/14,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/11,11/12,11/18,11/19,12/2,12/10,1/6,1/20,1/21,1/26,1/27,2/3,2/10,2/11,2/25,3/3,3/4,3/10,3/18
Venue: Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Northwest Soccer Park
Gig Harbor High School
Preston Park
60 Acres
Harbor Ridge Middle School
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
WPFC Soccer Complex
Stocker Fields
Marymoor Park
Phillips 66 Soccer Park
Walter E. Hall
Snohomish High School
Redmond High School
TBD
Capital High School Turf
Juanita High School
Cavelero Mid High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Div 3 9Aside
Date: 9/9,9/10,9/16,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/12,10/14,10/15,10/21,10/28,11/4,11/5,11/11,11/12,11/18,12/2,12/9,1/6,1/13,1/20,1/27,1/28,2/3,2/4,2/10,2/11,2/24,2/25,3/3,3/4,3/10,3/11,3/17,3/18
Venue: Karl Grosch Field at Steel Lake
Woodinville Sports Field
Starfire Complex
Preston Park
Skagit River Park
Walter E. Hall
Starfire Sports Complex
Ballinger Playfield
Mercer Island Lid
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Phillips 66 Soccer Park
Lynnwood High School
TBD
152nd Street Complex
Cavelero Mid High School
Kasch Park Sports Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Div 4 9Aside
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/30,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,11/4,11/11,11/12,11/18,12/9,1/6,1/13,1/20,1/21,1/27,2/3,2/4,2/10,2/24,3/3,3/4,3/10,3/11,3/18
Venue: Goodman MS
Starfire Complex
Stocker Fields
Karl Grosch Field at Steel Lake
Game Farm Park
Skagit River Park
WPFC Soccer Complex
Phillips 66 Soccer Park
Preston Park
Starfire Sports Complex
Harbor Ridge Middle School
TBD
Gig Harbor High School
Sedro Woolley High School
Sehmel 1
Snohomish High School
Woodinville Sports Field
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Div 1
Date: 9/9,9/16,9/23,9/30,10/14,10/21,10/22,10/28,11/4,11/5,11/18,11/19,12/2,12/3,12/9,1/20,1/21,1/27,1/28,2/3,2/4,2/10,2/11,2/25,3/3,3/4,3/10,3/11
Venue: Genesee Park and Playfield
Grass Lawn Park
Phillips 66 Soccer Park
WPFC Soccer Complex
Archbishop Murphy High School
Preston Park
Stocker Fields
Einstein MS
Game Farm Park
TBD
Kasch Park Sports Complex
Lynnwood High School
Kellogg MS
Grasslawn Park
Lincoln Field (Everett HS)
Twin Ponds
Valley View MS
Snohomish High School
Canyon Park Junior High
Dwight Merkel Sports Complex
Georgetown
Bellevue College
Bothell High School
Civic Field Stadium
Nathan Hale Stadium
Pending Availability
Eastern Washington University
Shoreline Center
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Div 2
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/18,12/1,12/3,12/8,1/6,1/19,1/20,1/21,1/27,1/28,2/2,2/3,2/4,2/10,2/11,2/24,2/25,3/3,3/4,3/10,3/11
Venue: Grasslawn Park
North Creek 4
Starfire Sports Complex
Lower Woodland
WPFC Soccer Complex
60 Acres
Meadowdale High School
Spokane Shadow Soccer Complex
Gig Harbor High School
Preston Park
Canyon Park Junior High
Einstein MS
Marymoor Park
Petrovitsky Park
Genesee Park and Playfield
Bellevue College
North Creek 1
Hartman Park
Georgetown
Woodinville High School
Redmond High School
Peninsula High School
Shoreline Center
Valley RidgePark
Game Farm Park
Roosevelt HS
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Div 3
Date: 9/9,9/16,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/11,11/12,11/18,11/19,12/2,12/10,1/6,1/20,1/21,1/27,2/3,2/4,2/10,2/11,2/24,3/3,3/4,3/10,3/11,3/17,3/18,3/24,3/25
Venue: Preston Park
Starfire Sports Complex
TBD
Phillips 66 Soccer Park
Ridgetop Junior High
Saghalie Middle School
Twin Ponds
Southridge SC
Olympic HS
Sacajawea Middle School
Rd. 36
Starfire Complex
Anderson Hill Fields
Civic Field Stadium
Columbia Basin College
Strawberry Fields-Poulsbo
Kellogg MS
Valley RidgePark
Silverdale Stadium
Capital High School Turf
Newport Hills Park
Einstein MS
Chiawana HS
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Tumwater HS Stadium
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Div 4
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/11,11/12,11/18,12/2,12/9,12/10,1/20,1/21,1/27,1/28,2/3,2/10,2/11,2/24,3/3,3/4,3/10,3/11,3/17,3/18
Venue: Starfire Sports Complex
TBD
60 Acres
Regional Athletic Complex
Kasch Park Sports Complex
Stocker Fields
Spokane Shadow Soccer Complex
Marymoor Park
Skagit River Park
Lincoln Field (Everett HS)
Sedro Woolley High School
Starfire Complex
Grasslawn Park
Snohomish High School
Archbishop Murphy High School
Grass Lawn Park
Walter E. Hall
Ingersoll Stadium
Bellevue College
Robinswood Park
Valley RidgePark
Hartman Park
Gonzaga Prep
Eastern Washington University
Preston Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Div 1
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/6,10/7,10/14,10/15,10/20,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/10,11/12,11/18,12/2,12/3,1/20,1/21,1/27,1/28,2/3,2/4,2/10,2/24,2/25,3/3,3/4,3/10,3/11,3/18
Venue: Magnuson Park fields
North Creek 1
Sacajawea Middle School
WPFC Soccer Complex
Gig Harbor High School
Preston Park
Queen Anne Bowl Playfield
Spokane Shadow Soccer Complex
Meadowdale High School
Saghalie Middle School
Starfire Sports Complex
Lower Woodland
Woodinville Sports Field
Einstein MS
Washington Park
Edmonds Community College
Peninsula High School
Lynnwood High School
Ingraham High School
Robinswood Park
Hazen High School
Miller
Dwight Merkel Sports Complex
Starfire Complex
Franklin HS
Eastern Washington University
Canyon Park Junior High
Garfield HS
Renton Memorial Stadium
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Div 2
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/10,11/18,11/19,12/2,12/3,12/9,1/6,1/20,1/21,1/27,1/28,2/3,2/4,2/10,2/11,2/24,2/25,3/3,3/10,3/11,3/17,3/18
Venue: Preston Park
Starfire Complex
Phillips 66 Soccer Park
Shorewood
Grasslawn Park
Meadowdale High School
Tambark Park
Archbishop Murphy High School
North Creek 1
Sedro Woolley High School
Marymoor Park
Petrovitsky Park
Genesee Park and Playfield
Lincoln Field (Everett HS)
Bothell High School
Civic Field Stadium
Einstein MS
North Creek 2
North Creek 4
Valley RidgePark
Twin Ponds
Lower Woodland
Starfire Sports Complex
Ingraham High School
Newport Hills Park
Robinswood Park
Georgetown
Bellingham High
Garfield HS
Kasch Park Sports Complex
Franklin HS
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Div 3
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/18,11/19,12/2,12/9,1/7,1/20,1/21,1/27,1/28,2/3,2/4,2/10,2/11,2/24,2/25,3/3,3/4,3/10,3/17,3/18
Venue: Ridgetop Junior High
Saghalie Middle School
WPFC Soccer Complex
60 Acres
Tambark Park
Spokane Shadow Soccer Complex
Rd. 36
Archbishop Murphy High School
Marymoor Park
Stocker Fields
Anderson Hill Fields
Cavelero Mid High School
Silverdale Stadium
Grasslawn Park
Walter E. Hall
Centennial MS
Valley View MS
Columbia Basin College
Snohomish High School
Sacajawea Middle School
Kasch Park Sports Complex
Chiawana HS
Strawberry Fields-Poulsbo
Gonzaga Prep
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Eastern Washington University
Dwight Merkel Sports Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Div 4
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/18,11/19,1/6,1/20,1/21,1/27,1/28,2/3,2/10,2/11,2/17,2/24,2/25,3/3,3/4,3/10,3/12,3/18
Venue: Regional Athletic Complex
Sehmel
Starfire Sports Complex
North Creek 1
Silverdale Stadium
Wilburton Park
Preston Park
Game Farm Park
Gig Harbor High School
Phillips 66 Soccer Park
Spokane Shadow Soccer Complex
Northshore Junior High School
Ridgetop Junior High
Starfire Complex
Canyon Park Junior High
Newport Hills Park
Petrovitsky Park
North Creek 4
Bellevue College
Ingersoll Stadium
Peninsula High School
Chinook Middle School
Strawberry Fields-Poulsbo
Valley RidgePark
Civic Field Stadium
Capital High School Turf
Dwight Merkel Sports Complex
Tumwater HS Stadium
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 Div 1
Date: 12/2,12/3,12/9,12/10,12/15,1/7,1/14,1/20,1/21,1/27,1/28,2/3,2/4,2/10,2/11,2/24,2/25,3/3,3/4,3/9,3/10,3/11,3/24,3/25,3/27,4/7,4/8,4/15
Venue: Kasch Park Sports Complex
Einstein MS
Edmonds Community College
WPFC Soccer Complex
Preston Park
Petrovitsky Park
Starfire Sports Complex
Chiawana HS
Loyal Heights
North Creek 1
Valley RidgePark
Lynnwood High School
Shorecrest HS
Shoreline Center
Hazen High School
Woodinville Sports Field
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Cavelero Mid High School
Columbia Basin College
Meadowdale High School
Renton Memorial Stadium
Shorewood
Archbishop Murphy High School
Wilburton Park
Meadowdale Athletic Complex
Nathan Hale Stadium
Southridge SC
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 Div 2
Date: 12/2,12/3,12/9,12/10,12/16,12/17,1/5,1/7,1/20,1/21,1/27,1/28,2/3,2/10,2/11,2/24,2/25,3/3,3/4,3/9,3/10,3/11,3/17,3/18,3/24,3/25,4/7,4/8
Venue: Snohomish High School
Einstein MS
Saghalie Middle School
Peninsula High School
Sedro Woolley High School
Phillips 66 Soccer Park
Starfire Complex
Ingraham High School
Gig Harbor High School
Jefferson Playfield
Dwight Merkel Sports Complex
Sacajawea Middle School
Civic Field Stadium
Franklin HS
Genesee Park and Playfield
Spokane Falls Community College
Lions Field (Frontier MS)
Spokane Shadow Soccer Complex
Renton Memorial Stadium
Skagit River Park
TBD
Starfire Sports Complex
Roosevelt HS
Robinswood Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 Div 3
Date: 12/2,12/3,12/10,12/16,1/7,1/21,1/26,1/28,2/3,2/4,2/11,2/17,2/24,2/25,3/3,3/4,3/10,3/11,3/17,3/18,3/24,3/25,3/31,4/8,4/24
Venue: Game Farm Park
Archbishop Murphy High School
Grasslawn Park
Capital High School Turf
WPFC Soccer Complex
Edmonds Community College
Kasch Park Sports Complex
Preston Park
Lynnwood High School
Silverdale Stadium
Marymoor Park
Bellevue College
Tumwater HS Stadium
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Woodinville Sports Field
Ingersoll Stadium
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 Div 4
Date: 12/3,12/10,12/16,1/7,1/13,1/20,1/21,1/26,1/27,1/28,2/3,2/4,2/10,2/11,2/24,3/3,3/4,3/10,3/11,3/17,3/18,3/24,3/25,4/7,4/8
Venue: Civic Field Stadium
Snohomish High School
Perrigo Community Park
Phillips 66 Soccer Park
Petrovitsky Park
TBD
Pending Availability
Starfire Sports Complex
Preston Park
152nd Street Complex
Marymoor Park
Renton Memorial Stadium
3RSC
Bellevue College
Spokane Shadow Soccer Complex
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Hazen High School
Redmond High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 8th G Fall
Date: 9/24,9/30,10/1,10/8,10/14,10/15,10/20,10/21,10/22,10/28,10/29,11/5,11/11
Venue: Columbia Basin College
Karl Grosch Field at Steel Lake
Preston Park
Starfire Sports Complex
TBD
Tambark Park
Archbishop Murphy High School
Lynnwood High School
Regional Athletic Complex
Shorecrest HS
Grasslawn Park
Garfield HS
WPFC Soccer Complex
Rd. 36
Marymoor Park
Southridge SC
Ingersoll Stadium
Valley RidgePark
Kasch Park Sports Complex
Sacajawea Middle School
Jefferson Playfield
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 Div 1
Date: 12/2,12/3,12/8,12/9,12/10,12/16,12/17,1/7,1/13,1/14,1/15,1/20,1/21,1/28,2/3,2/4,2/10,2/11,2/25,3/2,3/3,3/4,3/9,3/11,3/13,3/22,3/24,3/25,3/31,4/4,4/7,4/8,4/13
Venue: Dwight Merkel Sports Complex
Preston Park
152nd Street Complex
Capital High School Turf
Kasch Park Sports Complex
Marymoor Park
Petrovitsky Park
Pending Availability
Robinswood Park
Ingersoll Stadium
Starfire Sports Complex
TBD
Renton Memorial Stadium
Shorecrest HS
Chiawana HS
Archbishop Murphy High School
Starfire Complex
Shorewood
Spokane Shadow Soccer Complex
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Columbia Basin College
Grasslawn Park
Magnuson Park fields
Southridge SC
Regional Athletic Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 Div 2
Date: 12/2,12/3,12/9,12/10,1/6,1/7,1/20,1/21,1/27,1/28,2/3,2/4,2/11,2/17,2/24,2/25,3/3,3/4,3/10,3/11,3/17,3/18,3/24,3/25,3/31,4/8
Venue: Edmonds Community College
Saghalie Middle School
Phillips 66 Soccer Park
Snohomish High School
Valley View MS
Peninsula High School
Shorecrest HS
Lynnwood High School
Ingraham High School
Mount Vernon High School
Civic Field Stadium
North Creek 1
Bellingham High
Genesee Park and Playfield
North Creek 4
Sedro Woolley High School
Ballard High School
Canyon Park Junior High
Gig Harbor High School
North Creek High School
Shoreline Center
Skagit River Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 Div 3
Date: 12/3,12/9,12/10,12/16,1/6,1/7,1/19,1/20,1/21,1/26,1/27,1/28,2/3,2/4,2/9,2/10,2/11,2/24,2/25,3/3,3/4,3/10,3/11,3/17,3/18,3/24,3/25,3/31,4/6,4/7,4/8
Venue: Auburn Riverside High School
Petrovitsky Park
WPFC Soccer Complex
Silverdale Stadium
Kentridge
Preston Park
Game Farm Park
Kasch Park Sports Complex
Renton Memorial Stadium
Bellevue College
Dwight Merkel Sports Complex
Starfire Sports Complex TBD
Hazen High School
Spokane Shadow Soccer Complex
Starfire Complex
Robinswood Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 Div 4
Date: 12/2,12/3,12/10,1/7,1/14,1/19,1/21,1/27,1/28,2/3,2/4,2/11,2/25,3/4,3/10,3/11,3/16,3/17,3/18,3/24,3/25,4/7,4/8
Venue: Regional Athletic Complex
Columbia Basin College
Snohomish High School
TBD
Woodinville Sports Field
Preston Park
Capital High School Turf
Phillips 66 Soccer Park
Peninsula High School
Starfire Sports Complex TBD
North Creek 4
Chiawana HS
Lampson Std.
Canyon Park Junior High
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Tumwater HS Stadium
Valley View MS
Pending Availability
Southridge SC
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 Div 1
Date: 12/1,12/2,12/3,12/9,12/10,12/15,1/13,1/14,1/15,1/20,1/21,1/27,1/28,2/3,2/4,2/10,2/11,2/17,2/24,2/25,3/3,3/4,3/10,3/11,3/23,3/24,3/25,3/27,3/31,4/4,4/6,4/8
Venue: WPFC Soccer Complex
Everett Memorial Stadium
Auburn Memorial Stadium (turf)
Bellevue College
Battle Ground High School
Harmony Sports Complex
Doc Harris
Edmonds Community College
Starfire Sports Complex
Starfire Sports Complex TBD
Valley RidgePark
Archbishop Murphy High School
Game Farm Park
Starfire Complex
Preston Park
Dwight Merkel Sports Complex
Kasch Park Sports Complex
Renton Memorial Stadium
Hazen High School
Auburn Riverside High School
Lynnwood High School
Loyal Heights
Shoreline Center
Lions Field (Frontier MS)
Spokane Shadow Soccer Complex
Gonzaga Prep
Shorecrest HS
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 Div 2
Date: 12/2,12/3,12/9,12/10,1/6,1/7,1/20,1/21,1/27,1/28,2/3,2/4,2/10,2/11,2/24,2/25,3/3,3/4,3/10,3/11,3/18,3/24,3/25,4/7,4/8
Venue: Phillips 66 Soccer Park
Magnuson
Petrovitsky Park
Civic Field Stadium
Gig Harbor High School
Snohomish High School
Bellevue College
Peninsula High School
Preston Park
Roosevelt HS
Valley View MS
Chiawana HS
Hazen High School
Dwight Merkel Sports Complex
Centennial MS
Franklin HS
Shorecrest HS
Bellingham High
Renton Memorial Stadium
Starfire Complex
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Ballard High School
Gonzaga Prep
Columbia Basin College
Genesee Park and Playfield
Southridge SC
Nathan Hale Stadium
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 Div 3
Date: 12/3,1/6,1/7,1/20,1/21,1/28,2/2,2/3,2/4,2/10,2/11,2/17,2/18,2/24,2/25,3/3,3/4,3/5,3/10,3/11,3/16,3/17,3/18,3/24,3/25,3/26,3/31,4/7,4/8
Venue: Grasslawn Park
Silverdale Stadium
Woodinville Sports Field
Preston Park
Sedro Woolley High School
North Creek 1
Regional Athletic Complex
Sacajawea Middle School
Woodinville High School
Saghalie Middle School
WPFC Soccer Complex
Bellevue College
Capital High School Turf
Mount Vernon High School
Sozo 11
Chiawana HS
Marymoor Park
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Mt Vernon High School
Canyon Park Junior High
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Columbia Basin College
Southridge SC
Grass Lawn Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 19 Div 1
Date: 12/16,1/14,1/20,1/21,1/27,1/28,2/3,2/4,2/10,2/11,2/25,3/2,3/4,3/11,3/24,3/25,4/8
Venue: Kasch Park Sports Complex
Valley RidgePark
Preston Park
Starfire Complex
Bellevue College
Shorecrest HS
Lynnwood High School
Robinswood Park
Meadowdale High School
Dwight Merkel Sports Complex
Renton Memorial Stadium
Pending Availability
TBD
Starfire Sports Complex
Spokane Shadow Soccer Complex
Archbishop Murphy High School
Gonzaga Prep
Shoreline Center
Jefferson Playfield
Brackets: All Brackets

Girls Under 19 Div 2
Date: 12/2,12/3,12/9,12/10,12/17,1/6,1/7,1/13,1/20,1/21,1/27,1/28,2/3,2/4,2/10,2/11,2/24,2/25,3/3,3/4,3/9,3/10,3/11,3/16,3/17,3/24,3/25,3/31,4/8,4/10
Venue: Sedro Woolley High School
Marymoor Park
Preston Park
Phillips 66 Soccer Park
Ingraham High School
WPFC Soccer Complex
Peninsula High School
Starfire Sports Complex
Shorecrest HS
Kasch Park Sports Complex
TBD
Dwight Merkel Sports Complex
Mount Vernon High School
Lampson Std.
North Creek 1
Renton Memorial Stadium
Grasslawn Park
Chiawana HS
Lynnwood High School
Bellingham High
Juanita High School
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Gig Harbor High School
Spokane Shadow Soccer Complex
Nathan Hale Stadium
Archbishop Murphy High School
Georgetown
Jefferson Playfield
Southridge SC
Robinswood Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 19 Div 3
Date: 12/3,12/10,12/17,1/6,1/7,1/19,1/20,1/21,1/26,1/27,1/28,2/3,2/4,2/10,2/11,2/25,3/3,3/4,3/10,3/11,3/17,3/18,3/24,3/25,4/3,4/7,4/8
Venue: Auburn Mountainview High school
North Creek 1
Grasslawn Park
Phillips 66 Soccer Park
Preston Park
Archbishop Murphy High School
Game Farm Park
Hazen High School
Marymoor Park
Snohomish High School
WPFC Soccer Complex
Starfire Complex
Silverdale Stadium
Starfire Sports Complex
Valley RidgePark
Bellevue College
Capital High School Turf
Kasch Park Sports Complex
Stocker Fields
Auburn Riverside High School
TBD
Renton Memorial Stadium
Tumwater HS Stadium
Whatcom Community College
SFCC 1
Lynnwood High School
Civic Field Stadium
Caverlero Mid-High School
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Ingersoll Stadium
Spokane Shadow Soccer Complex
Brackets: All Brackets







Affinity Sports Copyright 2018, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.